Domovská stránka > Informace > Aktuálně > Domy na klíč budované ze dřeva jsou ekologické a energeticky šetrné

Domy na klíč budované ze dřeva jsou ekologické a energeticky šetrné

Domy na klíč budované ze dřeva jsou ekologické a energeticky šetrné

Domy na klíč mají svou nespornou výhodu oproti budování domu svépomocí v tom, že pokud si  naleznete kvalitní firmu díky referencím, z její nabídky si vyberete rodinný dům, domluvíte se na dispozičním řešení interiéru a samozřejmě ceně, už jen čekáte na klíč. Všechny stavební činnosti a zodpovědnost přechází na zvolenou stavební firmu. Netrávíte dny, týdny, měsíce, či dokonce roky na stavbě, nestresujete se stavebními společnostmi a firmami, sháněním materiálů a dokonce se nemusíte ani nervovat s nespolehlivými zaměstnanci firem, když nedodrží předem domluvené požadavky a termíny. Domy na klíč vyjdou kolikrát i levněji.

Nabídka společnosti Domky CZ s.r.o., kterou prezentuje na webu Eko-domky.cz se soustředí především na ekologicky šetrné, nízkoenergetické dřevěné domy, návrhy a realizaci staveb.  Z nabídky tisícovky domů si vybere snad každý. Zájemce o domy na klíč bude velice překvapen příznivými cenami, kvalitou poskytovaných služeb a rychlostí stavby. Z referencí spokojených klientů portálu Eko-domky.cz jednoznačně vyplývá, že domy na klíč jsou ideálním řešením pro každého, kdo touží vyměnit stávající bydlení v paneláku,  bydlení s rodiči, zakládá rodinu a chtěl by začít bydlet ve vlastním domě. 

Domy na klíč jsou stavěny na vlastních parcelách. Jestli žádný stavební pozemek nevlastníte, můžete se obrátit na zaměstnance firmy Domky CZ s.r.o., Ti vám pomohou s výběrem a koupí ideálního a zároveň cenově dostupného stavebního pozemku, který bude vyhovovat všem vašim požadavkům. Stejně tak, pokud potřebujete prodat stávající nemovitost, není problém se na prodeji domluvit rovněž s manažery prodeje firmy. Kontakty najdete na našem webu  Eko-domky.cz .Pak už záleží jen na vás, jaký z nabídky domů na klíč si vyberete. Pokud váháte, nebo máte nějaké dotazy ohledně výstavby domu na klíč v nízkoenergetickém systému, obraťte se na nás telefonicky, nebo s pomocí formuláře na webu, osobně vás navštívíme a dotazy zodpovíme. Zároveň vás detailně seznámíme s postupem výstavby vašeho vysněného domu na klíč.   

Kontaktujte nás Kontaktujte nás         Tisknout stránku Vytisknout stránku         Poslat odkaz na e-mail Poslat odkaz na e-mail       
Informace
Domluvte si schůzku online na naší pobočce

Nechte se inspirovat - podívejte se na domky, které jsme již postavili

RD Alena - referenceRD Daniela - referenceRD Helena - referenceRD Helena s přístřeškem
RD Individuální - referenceRD Iva - referenceRD Iveta - referenceRD Jana
RD Jiřina - referenceRD Marie - referenceRD Nelly - referenceRD Tereza - reference
RD UnoRD Uno bez terasy
Kontakty
telefon
+420 725 293 583
Zavolejte
adresa Domky CZ s.r.o.
Žatecká 1171, 434 01 Most
IČ: 25478915
email prodej@domkycz.cz
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.