Domovská stránka > Informace > Aktuálně > Dřevostavby na klíč vám ušetří náklady na stavbu i energie

Dřevostavby na klíč vám ušetří náklady na stavbu i energie

Dřevostavby na klíč vám ušetří náklady na stavbu i energie

Dřevostavby na klíč staví firma Domky CZ s.r.o. opravdu na klíč, což je relativně často používaný pojem, ovšem každý má možná jen mlhavou představu o tom, co pojem „dřevostavby na klíč“ v sobě ukrývá za výhody, případně jaká úskalí s sebou nese. Rozhodli jste se, že na vlastním pozemku vybudujete nízkoenergetický dřevěný domek. Z nabídky portálu Eko-domky.cz jste si vybrali konkrétní dům. Výběr to zpočátku nebyl vůbec jednoduchý.

Kontrolujte si od počátku realizaci dřevostavby na klíč

V případě, že se vám nelíbí ani jeden z realizovaných projektů, nevadí, Eko-domky.cz a její architekti jsou schopni pro vás navrhnout dřevostavby na klíč dle vašich představ a finančních možností. Pak zpracujeme cenovou nabídku. Dokonce i v případě, že doposud nevlastníte svůj pozemek, můžete se na Eko-domky.cz obrátit. Manažeři prodeje pro vás vyhledají a zajistí vhodnou stavební parcelu, stejně jako zrealizují její nákup. Pokud chceme jít k jádru pudla, manažeři Eko-domky.cz vám dokonce mohou zajistit prodej stávající nemovitosti, již potřebujete prodat, abyste mohli bydlet lépe, ekologicky a šetrněji.

Zodpovíme dotazy, vysvětlíme nejasnosti u dřevostavby na klíč

Na stránkách Eko-domky.cz si dále pečlivě prostudujte ceník výstavby dřevostavby na klíč, včetně všeho, co stavba dřevostavby zahrnuje, rozsah prací a dodávek. Všechny vámi navržené a schválené stavební práce a jejich rozsah při realizaci dřevostavby na klíč stvrdíme smlouvou a následně provedeme. Pokud jste nejistí a rádi byste své představy dřevostavby na klíč zkonzultovali s odborníky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, nebo pomocí formuláře na webových stránkách Eko-domky.cz. Velice rádi vám osobně zodpovíme na dotazy, objasníme nejasnosti, případně vás seznámíme s celým postupem realizace dřevostavby na klíč.   

Kontaktujte nás Kontaktujte nás         Tisknout stránku Vytisknout stránku         Poslat odkaz na e-mail Poslat odkaz na e-mail       
Informace
Domluvte si schůzku online na naší pobočce

Nechte se inspirovat - podívejte se na domky, které jsme již postavili

RD Alena - referenceRD Daniela - referenceRD Helena - referenceRD Helena s přístřeškem
RD Individuální - referenceRD Iva - referenceRD Iveta - referenceRD Jana
RD Jiřina - referenceRD Marie - referenceRD Nelly - referenceRD Tereza - reference
RD UnoRD Uno bez terasy
Kontakty
telefon
+420 725 293 583
Zavolejte
adresa Domky CZ s.r.o.
Žatecká 1171, 434 01 Most
IČ: 25478915
email prodej@domkycz.cz
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.