Domovská stránka > Reference > Rodinné domy > RD Individuální - reference

RD Individuální

Individuální rodinný dům v Liberci - reference

Stavba probíhala poměrně plynule bez větších komplikací. Cením si toho, že když už se objevily nějaké nedostatky (a ty se u stavby domu objeví ve větším či menším rozměru vždy), tak se firma Domky CZ vždy ochotně snažila najít vhodné řešení. Komunikace s panem Hanušem Egertem, který za stavbu zodpovídal, byla pokaždé velmi otevřená a profesionální. V průběhu stavby se neobjevila žádná překvapení v navýšení předem domluveného rozpočtu a také materiálově se firma nijak nesnažila ušetřit. Po půlroce plného užívání domu se neobjevily žádné zásadní vady a reklamace.

Celkově jsme s průběhem stavby byli spokojeni a stavba byla provedená dle našich představ.

Martin Jánský, Liberec

Rodinný dům
Rodinný dům na klíč
Rodinný dům na klíč 2
Rodinný dům 2

Individuální rodinný dům v Lukavici u Chrudimi - reference

Líbil se mi vstřícný přístup hned na počátku a to zejména s ohledem na netypické řešení umístění domku v terénu. Oceňuji spolupráci a komunikaci s projektantkou - nevnucovala mi nějaká svá řešení, více méně v projektu realizovala mnou načrtnuté dispozice domu. Navíc zajistila všechno papírování před začátkem stavby. "Vlastně jsem ani nevěděla, že stavím" (moc příjemné nemuset se starat o administrativu, ve které se příliš neorientuji). I v průběhu vlastní stavby, mohu jen poděkovat za ochotu ke změnám a úpravám, které se objevovaly v průběhu stavby. Po každé etapě (i v průběhu) jsem mohla vyjádřit své připomínky a nápady. Nikdy jsem nebyla odmítnuta, naopak, komunikace byla vždy profesionální a otevřená. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že se společností Domky CZ s.r.o. může bez obav postavit dům i úplný laik, jako jsem já.

Jaroslava Jelínková - Lukavice

Rodinný dům na klíč
Rodinný dům
Rodinný dům 4
Rodinný dům 2
Rodinný dům 3
Rodinný dům 5

Individuální rodinný dům ve Staré Boleslavi - reference

Chtěla bych se touto cestou podělit o svou zkušenost, se společností Domky CZ s.r.o. . Rozhodla jsem se pro výstavbu dřevostavby a po pečlivém výběru padlo mé rozhodnutí,  si tento sen splnit, právě s touto společností. V průběhu výstavby jsem byla spokojená a neshledala jsem žádný závažný problém či překážku. Pokud se nějaké komplikace objevily, firma je ihned a bez odkladu řešila. Vyhovoval mi i systém měsíční fakturace, který je velice transparentní a přehledný. Předání  domu také proběhlo v řádném termínu.  V domku v současnosti již nějakou dobu bydlím a systém, ze kterého mám dům postaven, mi zcela vyhovuje a předčil mé očekávání. Firmu Domky CZ s.r.o. mohu po své zkušenosti s klidným svědomím doporučit i vám.

Ivana S. – Stará Boleslav

Rodinný dům
Rodinný dům na klíč
Rodinný dům na klíč 2
Rodinný dům 3
Rodinný dům 2

Individuální rodinný dům v Loučni - reference

Dobrý den, 

rádi se s vámi podělíme o zážitky ze stavby našeho RD, který nám stavěla firma Domky CZ s.r.o. - Levné domky. Jednání, ochota, férovost i řemeslnické práce, které tato firma zajišťovala, byla na dnešní dobu velmi dobrá. Kdykoli jsme si něco vymysleli i mimo projekt, nám byli ochotni upravit, nebo pozměnit a nikdy se nemračili. Co hlavně, cenově vše sedělo s dohodou. Proto tuto firmu jen doporučujeme, protože jsou nejen spolehliví, ale velmi příjemní v jednání v jakémkoli směru.

S pozdravem  manželé Znamenáčkovi, Loučeň.

reference-rodinneho-domu
reference-domu
reference
reference-rd
Kontaktujte nás Kontaktujte nás         Tisknout stránku Vytisknout stránku         Poslat odkaz na e-mail Poslat odkaz na e-mail       
Reference
Domluvte si schůzku online na naší pobočce

Nechte se inspirovat - podívejte se na domky, které jsme již postavili

RD Alena - referenceRD Daniela - referenceRD Helena - referenceRD Helena s přístřeškem
RD Individuální - referenceRD Iva - referenceRD Iveta - referenceRD Jana
RD Jiřina - referenceRD Marie - referenceRD Nelly - referenceRD Tereza - reference
RD UnoRD Uno bez terasy
Kontakty
telefon
+420 725 293 583
Zavolejte
adresa Domky CZ s.r.o.
Žatecká 1171, 434 01 Most
IČ: 25478915
email prodej@domkycz.cz
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.